Jeśli macie Panie regularne rozmiary 34-46 i mieszkacie zbyt daleko, zapraszamy do skorzystania z naszej sprzedaży wysyłkowej.

 Czas potrzebny nam na wykonanie sukni to ok. 4-8 tygodni, w zależności od aktualnych zamówień.

Suknie są całkowicie wykonane przez nasze krawcowe w Nowej Rudzie, a wzory są naszą własnością.

Szczegóły omawiamy indywidualnie.

Wszystkie dekoracje są ręcznie naszywane (nie klejone!). Wysyłka na terenie Polski GRATIS!

Suknie pochodzą z najnowszej kolekcji (tu większe fotografie), dostępne do obejrzenia w pracowni w Nowej Rudzie, ul.Kłodzka 2c.

 

 

 

KAYA 

Suknia uszyta z tiulu opalizującego, na bazie z satyny, zdobiona białymi aplikacjami ze srebrną nitką, koralikami, wykończona kryształkami. Dół kreacji wielowarstwowy, góra drapowana; całość w kroju princesse, doskonale podkreślający talię i optycznie powiększający biust; dość głęboki dekolt, zakończony szpicami. Suknia idealna w tańcu, pięknie mieniąca się.

Dodatkowo odpowiednio uszyta halka. 

cena: 2300zł. 

 

 

 

 

 

LANA 

Suknia może być w wersji krótkiej lub długiej. Wykonana z muślinu, koronki i elastycznego tiulu na bazie z satyny. Delikatnie podkrojony dekolt, dopasowana talia, dół w kształcie litery A. Lekka, zwiewna, bardzo wygodna.

cena: 1100 lub 1400 zł. (krótka lub długa). 

 

 

 

 

 

 

 

JULIENNE

Suknia z francuskiej tafty, organdyny i koronki, na bazie z satyny, wykończona naszywanymi aplikacjami ze srebrną nitką i koralikami oraz kryształkami w kształcie litery A z dopasowanymi biodrami; układ drapowań i aplikacji wyszczuplający talię. Klasycznie elegancka.

cena: 2600 zł. 

 

 

 

 

 

 

 

JULINE 

Suknia z organdyny i koronki w kształcie litery A,wyszczuplająca talię układem cienkiej organdyny oraz aplikacjami z koralikami i dodatkiem kryształków, a także biust, delikatnym drapowaniem oraz dekoltem w kształcie serca. Tył delikanie przedłużany, możliwa także z trenem. Doskonale ukrywa niedoskonałości okolic talii i bioder. 

cena 2500 zł. 

 

 

 

 

 

 

KORDELIA 

Suknia z tiulu opalizującego i koronki nie zdobionej koralikami; na bazie z satyny; z delikatnym przedłużeniem tyłu. Góra wyszywana koronką, zakończona w szpic, dekolt prosty, ozdobny pasek z ręcznie wykonanymi kwiatami z tafty; dół w kształcie litery A, na tiulu naszyta koronka, brzeg wykończony taśmą koronkową. Dodatkowo halka usztywniająca. 

cena 2400 zł. 

 

 

 

 

 

  

 KRISTA

 Suknia z miternie drapowanego muślinu, zdobiona naszywanymi aplikacjami z koralikami i dodatkiem kryształków, na bazie z satyny. Lekko rozkloszowany dół z obszernym muślinowym wierzchem, dekolt w kształcie serca. Doskonale wyszczupla, idealna dla Pań także w nieco większym rozmiarze. Bardzo wygodna, pięknie układająca się w tańcu.

cena: 2300zł. 

 

 

 

 

 

 

KIM

Suknia w kształcie litery A z dopasowanymi biodrami, uszyta z cienutkiej koronki wyszywanej koralikami i bezbarwnymi cekinami, warstw opalizującego tiulu wykończonego zdobioną taśmą koronkową, góra z dodatkowymi aplikacjami w okolicy talii i biustu z dodatkiem kryształków. Możliwa w wersji bez dolnej taśmy koronkowej - bardziej puszysta, warstwy tiulu obszyte mereżką.

cena 2400 lub 2200 zł. (z taśmą koronkową lub bez).  

 

 

 

 

 

  

 KITTY

Suknia z najdelikatniejszej organdyny (wyjątkowa!), lśniąca, góra drapowana, wyszywana aplikacjami ze srebrną nitką i koralikami, na bazie z satyny; dopasowana w talii i na biodrach, lekko rozkloszowana, dekolt prosty.

cena: 2200zł. 

 

 

 

 

 

 

 

IDA 

Suknia o dopasowanej talii i biodrach, przypominająca kształtem "rybkę", jednak pozwalająca na swobodne poruszanie sięi taniec. Wykonana zmisternie drapowanej tafty i organdyny, na bazie z satyny wykończonej taśmą koronkową bez koralików. Układ materiału i aplikacje wyjątkowo podkreślają figurę. Ręcznie wykonane kwiaty z tafty i organdyny. Dekolt w kształcie serca. Z dłuższym lub krótszym trenem. Bardzo seksowna. 

cena 2400zł.

 

 

 

 

 

Wszystkie suknie wykonane są z najwyższej jakości materiałów i dodatków, ręcznie wykończone. Są jednoczęściowe, góra usztywniana, z tyłu pasujące sznurowanie. Ewentualna halka jest odpowiednio uszyta do konkretnego modelu, jest w cenie sukni. Każda z nich przygotowywana będzie na konkretną wysokość. Mogą być w kolorze białym lub ecru. Są specjalnie przygotowywane, nie pochodzą z produkcji taśmowej. Nie podlegają zwrotom. 

Wszystkie suknie są dokładnie  sprawdzone przed wysyłką, ale jeśli zdarzy się powód do niezadowolenia, postaramy się go usunąć.

Będzie nam bardzo miło stworzyć kreację na TEN WYJĄTKOWY DLA WAS DZIEŃ!